Srpen 2013

Playset Die-Ner

17. srpna 2013 v 11:32 | Věrka
Tento týden exkluzivní playset Die-Ner (s panenkou operetty) se začíná objevovat ve Spojených státech. Je jen v exkluzivních Wal-Mart prodává se za 40 dolarů. Tento playset není zatím plánovaný tady v Evropě v současné době, není-li v obchodech v Británii, kde by se měl prodávat v obchodech Asda.

Die-Ner

Free design - Draculaura #001

10. srpna 2013 v 11:01 | Věrka
Udělala jsem free design s Draculaurou :) Doufám že se líbí :) Kdyby někdo chtěl použít ať mi napíše na email: NeferaCleo@seznam.cz protože tento typ designu je těžší na nastavování!! + Když ho budete chtít použít na email mi to napíšete a ještě jaké chcete popisky!!! :)


Ghoul's Night Out další panenky (set)

10. srpna 2013 v 8:50 | Věrka
Na webových stránkách ASDA obchodů (anglický ekvivalent k Walmart) je první, kdo se konečně nabízejí promo v balení kvalita obrazu Ghoul Night Out. Prodalo se 50 za liber (58 eur, zatímco ve Spojených státech, prodává za 46 dolarů, 34 euro, ...).

GNO

GNO
Další informace v celém článku-----

Girls Catalouge - Autumn 2013

6. srpna 2013 v 12:40 | Věrka
Už se objevil Dívčí katalog na Podzim 2013..
Takže mé Monsterky které z toho chci -

Frankie PD,Clawdeen 13 Wishes a Abbey + Heat (už sem zapoměla jak se píše)New monsterka za 14.dní :)

6. srpna 2013 v 12:09 | Věrka
Ahojky :D
Mám bradavice,na chodidlech a včera jsem s tím byla na kožním,když jsme tam čekaly až budu na řadě,mamka něco hledala v pěnežence a já tam viděla kartičku do Dráčiku kterou ještě nepoužila i když jsme tam koikrát byly :'D Tak sem chtěla panenku (MH) a mamka že nejdřív ne,potom když jsem řekla o tý bradavici takže až za 14.dní pojedu na mražení prej se zastavíme v dráčiku ;) Už se těším :3 Jinak,ségře (nejstarší) už přišel novej telefon "Sony Xperia J" a tak mi dala ten její s vysunovací klávesnicí :) 5.Září pojedu na premiéru filmu- This Is Us
To je film od One Direction.. Dost kecání a já jdu na další MH novinky :)

p.s.: Spectru bych chtěla <3

Sweet Screams (collection) Frankie a Draculaura

2. srpna 2013 v 10:40 | Věrka
Frankie a Draculara,z nové kolekce Sweet Screams.
Vypadá to že tato kolekce bude exkluzivní jen pro Target (v USA).

Kterou by jste si vybrali?? Já obě dvě :D Ale asi nejdřív Frankie a pak Ulu :))
Sweet Screams

Power Ghouls - Frankie a Toralei

2. srpna 2013 v 10:12 | Věrka
Druhá vlna kolekce Power Ghouls která se objevila v Anglii (Která se také stane první zemí,hostitele).Pokuď Spojené státy budou mít exluzivní obchody Target v Anglii,oni budou exluzivní v Agros obchodech.

PowerGhouls

I love Fashion

1. srpna 2013 v 8:43 | Věrka
První fotky z druhé vlny kolekce I love fashion s velmi očekávanou Sarah Scream tady je chtěnější než u San Diego Comic Con výstupu 2012.Navíc jsme si vědomi toho šíleného loga v pravo vedle jeho názvu.První kopie Sarah a Clawdeen byly nalezeny ve Spojených státech v několika Toys "R" Us na západním poběří,cena se pohybovala kolem 27,99 dolarů.(21 eur)

(Klik na obrázek a bude v původní velikosti)

aclc5vCdadmEs2GjadcCXD5vabi8qpD4abkX7YWD

Jakou by jste chtěli z těchto dvou?? Já nejdřív Clawdeen a potom Sarah :)

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!! Kopírovat můžete jen tehdy, když se mě zeptáte!! Musím vám nejdřív odpovědět, než něco zkopírujete!! Stačí když vám pouze odpovím!! Tohle jsou pravidla a BUDOU se dodržovat!! JESTLI TO NEDODRŽÍTE HNED NAHLAŠUJI!!